Чудова новина для українців!  Міграційна служба США (USCIS) продовжила статус тимчасового захисту (TPS) для України ще на 18 місяців, до 19 квітня 2025 року.  

Якщо Ви вже маєте TPS, вам потрібно буде повторно подати форму I-821 (“Заява на отримання статусу тимчасового захисту”) протягом 60-денного періоду, що закінчується 20 жовтня 2023 року. Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися повторно якомога швидше.  

Якщо Ви вперше подаєте заяву на отримання TPS і проживаєте в США принаймні з 16 серпня 2023 року, Ви можете подати заяву на отримання TPS з 21 серпня 2023 року до 19 квітня 2025 року. 

Особи, які отримали TPS, також мають право працювати за умови, що вони подають заяву на отримання дозволу на працевлаштування за формою I-765. Ви можете подати цю форму одночасно із заявою на отримання TPS.Всі заяви можна подати в електронному вигляді за вищевказаними посиланнями або на сайті www.USCIS.gov

f-1 student visa

До уваги студентів: якщо Ваша країна громадянства – Україна, і Ви маєте неімміграційний студентський статус F-1, Ви можете запросити дозвіл на працевлаштування, працювати збільшену кількість годин під час навчального процесу і зменшити навчальне навантаження, продовжуючи зберігати статус F-1 протягом періоду дії TPS.  

Імміграційні адвокати Curbelo Law регулярно надають допомогу тим,хто звертається за консультацією щодо отримання імміграційної допомоги. Наша фірма має досвід орієнтування в багатьох складних нормативних актах,з яких складається міграційне законодавство Сполучених Штатів. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами за телефоном 201-379-4040 або надішліть нам свої запитання через нашу контактну форму. 

єднання заради україни

Крім того, на нашому сайті Ви можете знайти детальну інформацію щодо подання заявки на участь у програмі Uniting For Ukraine, американській програмі, створеній для українців,переміщених внаслідок російського вторгнення в Україну. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що імміграційні шахрайства стають все більш поширеним явищем. Деякі неавторизовані “нотаріуси”або імміграційні консультанти можуть спробувати скористатися Вашими проблемами, стверджуючи, що вони можуть подати Ваші форми на отримання дозволу на статус тимчасового захисту (TPS) за символічну плату.  Ми закликаємо Вас бути обережними і отримати законну,точну юридичну консультацію та допомогу від адвоката з хорошою репутацією.